A 2020-2021. évi tanévkezdéssel kapcsolatos információk

·         Ünnepélyes közös tanévnyitó nem lesz

·         A tanítás szeptember 1-én, kedden 8.00 órától kezdődik, gyülekező 7.45-től
Az 1. osztályosok a Szent István úti bejáratnál, a többi évfolyam a főbejárat felől gyülekezik.
A szülők a kapuig kísérik, ott a pedagógusok várják, és bevezetik a gyerekeket az iskolába.

·         Az első napon a napközisek és az iskolaotthonosok már ebédet kapnak.
Az ebédelősök az igénylést követő naptól ebédelhetnek. Ebédigény augusztus 28-án 12.00 óráig e-mailben is elküldhető az iskola e-mail címére. (ujvarosteri@gmail.com)

·         Az első napon az iskolaotthon és a napközi 16.00 óráig működik, a többieknek 4 tanítási óra lesz megtartva (11.35-ig).

·         A tankönyveket a gyerekek az első tanítási napon kapják meg.

·         Az iskolai alapfelszereléshez szeptembertől mindenkinek kötelezően hozzátartozik a tisztasági csomag (törülköző, kézfertőtlenítő) valamint a maszk.

·         Az első szülői értekezletek időpontja (2-8. évfolyamon):
Felsős: szeptember 8.
Alsós: szeptember 9. mindkét esetben 16.00 óra.
Maszk viselése kötelező.

Az 1. osztályosokra vonatkozó egyéb információk

·         Az első tanítási napon a felszerelés: táska, tolltartó, tisztasági csomag, maszk.

·         A 1. osztályosok az első nap 12-kor mennek haza, az iskolaotthonosok ebédet is kapnak.

·         Az első napon 15.00 órától szülői értekezlet lesz, melyen a szülőknek a maszk viselése kötelező.